Literkowy zawrót głowy:)

No i nareszcie udało nam się spotkać :) Całymi rodzinkami, weekendowo. Bez żadnych chorób, innych ważnych spraw czy brzydkiej pogody. Było ciasto i babeczki, oczywiście własnej roboty :) O i H wreszcie mogli się razem pobawić i o dziwo nawet nieźle im to wychodziło. Dzielnie radzili sobie z dzieleniem się zabawkami.

I tak mamy o szyciu a tatusiowe z dziećmi. Co prawda taki podział ról nie trwał zbyt długo, ale tatusiowie dzielnie nas wspierają. Opiekują się dziećmi, pomagają projektować no i przede wszystkim podtrzymują na duchu i służą ciepłym słowem w trudnych chwilach. I za to im wielkie dzięki :*

A co do kolejnej pościeli, to co prawda już prawie jest i wygląda cudnie, ale dzisiaj jeszcze nie na nią pora. Dzisiaj pokażemy Wam literki. Od zawsze chciałyśmy je zrobić dla naszych maluchów no i powstały.Najpierw swoimi pochwali się O, bo H ukryła jedną ze swoich literek i nie możemy jej znaleźć. Pewnie kosmaty pan nakrył ją swoim ogonem :)Literki mogą być wykonane w dowolnej kolorystyce. Te, które Wam prezentujemy pięknie komponują się z truskawkową pościelą.


Literki mają około 15 cm wysokości.Na początek będą świetną ozdobą pokoju dziecięcego. Nasze dzieci bardzo lubią nimi rzucać i je przytulać :) Z czasem rola literek będzie bardziej edukacyjna bo dzieci zaczną układać z nich swoje imię :)

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: 

lulajka.handmade@gmail.com

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.