A gdyby tak zasypiać w gwiazdach....


I kolejna pościel zaraz ujrzy światło dzienne, a może raczej nocne:) Bo trochę już późno... Jak widać można coś razem tworzyć a przy tym wcale się nie widzieć. No przepraszam raz na spacerze, po wizycie H u lekarza. Ale na szczęście już wracamy do zdrowia i odbijemy sobie to długie niewidzenie. Jak się spotkamy to jeden Anatol chyba nie wystarczy. Jak na dietę matek karmiących przystało;)

Nie obyło się oczywiście bez przygód. No bo czemu jednej z nas miałby nie paść komputer... Albo czemu nie zgubić paragonu od maszyny przed podbiciem gwarancji;) Gdyby dodać do tego kilka nieprzespanych nocy to bilans wychodzi na zero. Ale mamy to zawodowe twardzielki. Zniosą wszystko a w prezencie dostaną uśmiech dziecka na dzień dobry. A potem okaże się, że komputer już działa i wystawią duplikat paragonu a kolejna noc będzie trochę bardziej przespana;)

No ale teraz pora już na kolejne dzieło. W roli głównej komplet poszewek Pod błękitną gwiazdką:) Tym razem trochę bieli, błękitu i granatu. Klasyczne połączenie barw, które nigdy nie przestaje być modne.
W komplecie dwie bawełniane poszewki: na poduszkę 40/60 i kołderkę 100/135.wykonanych z wysokogatunkowej bawełny. Poszewki uszyte są bardzo starannie, gdyż powstają z myślą o najważniejszych istotach na świecie:) Są zamykane na zakładki, aby dzieciom nie dokuczały żadne psujące się suwaki ani odpinające się guziki.


Do kompletu poszewek mamy oczywiście piękny gwiazdkowy ochraniacz,  pasujący do łóżeczka o wymiarach 140/70. Jego dokładne wymiary to: szerokość 60/70/60 i wysokość 40cm.Ochraniacz wypełniony jest grubą, antyalergiczną otuliną, która zabezpiecza malucha przed urazami. Dzięki wszyciu zamka na całej długości mamy możliwość usunięcia wypełnienia przed praniem i ponownego założenia już po upraniu.  Większość ochraniaczy po praniu staje się wiotka i mało estetyczna. Nasz ochraniacz będzie służył maluszkowi przez długi czas.W celu stabilnego i estetycznego zamocowania do szczebelków, do ochraniacza doszytych jest 8 troczków. Każdy z nich znajduje się w miejscu przeszycia na górze i na dole. Troczki są wykonane z tej samej białej bawełny co ochraniacz.Drogie mamy jeśli podoba się Wam komplet poszewek: Pod szczęśliwą gwiazdką to komentujcie. Każdy Wasz komentarz sprawi nam ogromną radość.
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy:
lulajka.handmade@gmail.com
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.


Już tylko godziny dzielą nas od konkursu:)