Pościelowo u progu jesieni..

No i przyszła do nas jesień...

Niepostrzeżenie, z dnia na dzień. Nikogo nie pytając o zdanie. Nawet do drzwi nie zapukała...

Ale jest taka piękna bo kolorowa i słoneczna... Daje nam błękit nieba, brąz kasztanów, fiolet wrzosów. Daje promienie słońca za dnia i długie wieczory pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty i ciastkami korzennymi... Kocham te chwile. Ja nie dam na jesień powiedzieć złego słowa. No może przemilczeć trzeba kwestię ubierania, że teraz już nie spodenki, bluzka i jesteśmy pod domem, ale te swetry, kurtki, czapki, ciepłe buty... Ale na pocieszenie - zimą i tak będzie gorzej;)

I tak korzystamy z tych jesiennych promieni słońca. Biegamy po parkach, zbieramy kasztany, kamyki, liście   powoli opadające z drzew... Patrzymy na ptaki latające bo błękitnym niebie i ciągle uczymy się czegoś nowego...Dziękujemy też jesieni za stragany pełne warzyw i owoców - pysznych, słodkich, soczystych i dojrzałych.

I nie narzekamy! Jest zimno, wietrznie - ale nie pada, a to przecież najważniejsze. 

Barwy jesieni są też dla nas doskonałą inspiracją do szycia... Chcemy pokazać Wam turkusowo-żółto-szary zestaw pościelowy, który zapewni maluszkom kolorowe sny, nie tylko jesienią;)


Zestaw pościeli składa się z poszewki na poduszkę (40x60cm) i kołdrę (120x90cm).


Zestaw jest dwustronny, dzięki czemu mamy do dyspozycji aż cztery kombinacje kolorystyczne z dominacją koloru zółtego lub szarego:)

 Pościel jest wiązana na troczki, które nie tylko ślicznie się prezentują, ale w przeciwieństwie do guzików nie przeszkadzają maluszkom w spokojnym śnie.


Do ochraniacza oprócz koloru żółtego i szarego dodałyśmy turkus. Przecież żółte słońce najlepiej prezentuje się na turkusowym niebie;)
Ochraniacz również jest dwustronny.
Ochraniacz ma klasyczny wymiar 60x60x60 i wysokość 30cm. Wypełniony jest, jak wszystkie nasze ochraniacze antyalergicznym wsadem. Wykończony jest zamkiem, dzięki któremu możemy wyjmować wypełnienie przed praniem. Ochraniacz posiada też troczki do zawiązania na szczebelkach łóżeczka.
Na specjalne zamówienie, do zestawu, powstała też pasująca kolorystycznie narzuta do łóżeczka. W tej samej tonacji kolorystycznej. Narzuta ma wymiar 120x90 i wypełniona jest antyalergiczną otuliną.Dopełnieniem są ptaszki i literki dla małego Wiktorka, który do jesieni jest już doskonale przygotowany:) Ma śliczny kolorowy pokoik, który nawet w najbardziej szare, jesienne dni nie pozwoli mu na smutek:)


Jeśli macie pomysł na swój wymarzony zestaw dla maluszka, my z przyjemnością go uszyjemy:)
Pozdrawiamy,
LuLajkowe mamy:)