Jesienne spacery z kocykami w tle :)

Strasznie tu ostatnio cicho... Nie ma co poczytać. Nieładnie, oj nieładnie LuLajkowe mamy!!! 

Ale wracamy i obiecujemy być systematyczne i sumienne. Jesień na pewno nam to ułatwi. No bo sami wiecie jak to latem. Jak upały to nad wodę, jak bardziej rześko - na spacerek. A to za miasto, a to do babci i tak mijały wieczory i dni... Piękne letnie, długie wieczory i dni... Już tęsknimy.

W międzyczasie nasze szkraby trochę podrosły. Zaczęły dyskutować nie tylko z nami, ale i między sobą. Już nie tylko chodzą ale i biegają. I potrafią pokazać na co mają właśnie ochotę. Oj potrafią! Koło placu zabaw nie możemy już przejść obojętnie, bo gdy nawet my go nie zauważymy, to na pewno H lub O dostrzegą go w oddali...

Maluchy mają też coraz większą frajdę z samodzielności. Chcą spacerować a nie jeździć w wózkach. Żeby tylko jeszcze chciały iść z mamą za rączkę... Nie:( Chcą sami! No więc tak sobie biegamy po alejkach w parku. Bujamy się na huśtawkach, rzucamy kamyki i zbieramy jesienne liście. Powoli żegnamy się z latem i witamy z jesienią. Korzystając przy tym z każdego dnia kiedy słonko do nas wychodzi i chce nam towarzyszyć na spacerach. A kiedy pada deszcz tęsknimy za latem i wspominamy piękne wakacyjne chwile..

Jako, że jesień stoi u progu, a za chwilę równonoc... LuLajkowe mamy przygotowały dla Was sporo jesiennych akcesoriów, które ogrzeją maluszki nawet w zimny dzień:) I przyniosą dużo kolorów w szare dni. Będę i pościele i kocyki i przytulanki:) Zaczynamy od kocyków.Przedstawiamy Wam kocyki w dwóch odsłonach.
Pierwszy to kocyk w wersji z misiami, czyli połączenie szaro-czerwonych misiów na białej bawełnie z szarym polarem.Druga wersja kocyka to połączenie turkusowych kropeczek z szarymi wstawkami w rogach i szary polar.

 


 Kocyki uszyte są z ciepłego, wysokogatunkowego polaru i bawełny. Mają antyalergiczne wypełnienie, dzięki czemu są niezwykle ciepłe i miękkie. Uszyte są w rozmiarze ok 70x100cm.Kocyki doskonale sprawdzą się jako ciepłe okrycie na spacerze, ale także jako mata, która zapewni maluszkowi miękkie i ciepłe podłoże do zabaw:)
Kocyki są śliczne. Zdjęcia nie oddają ich pełnego uroku.

Możemy oczywiście uszyć kocyki w innych wersjach kolorystycznych. W tym celu zapraszamy do kontaktu mailowego:)

Pozdrawiamy,
LuLajkowe mamy:)