Truskawkowy Raj


Lulajka to dwie szalone mamy, które między karmieniami, zmianą pieluszek, nauką pierwszych kroków i wieloma innymi obowiązkami postanowiły realizować swoje marzenia i tworzyć... Przede wszystkim dla naszych maluszków, a przy okazji czemu nie dla innych :)
Wszystkie nasze produkty są „hand made”, co oznacza, że tworzone są z pasją i każdy z nich jest odrobinkę inny od poprzedniego. Są to produkty bezpieczne dla maluszków i wykonane z największą starannością. W każdą rzecz wkładamy nie tylko dużo pracy ale i serca…no i oczywiście testujemy je na naszych maluchach H i O :-)


I oto nadszedł ten ważny dzień. Przedstawiamy Wam nasze pierwsze dziecko - Truskawkowy Raj.
Jest to komplet poszewek na pościel dla maluszków. Komplet pasuje do łóżeczka o wymiarach 140/70 na poduszkę 40/60 i kołderkę 100/135.
Poszewki uszyte są z największą starannością z wysokogatunkowej bawełny. Motyw stanowi połączenie białej bawełny w truskawki i gładkiej czerwonej, przeplecione zieloną lamówką.  Taka kolorystyka pobudza wyobraźnię maluchów samo patrzenie na nie sprawia przyjemność. No bo kto z nas nie uśmiechnie się na myśl o miseczce pełnej słodkich truskawek letnią porą :-)Poszewki zamykane są na zakładkę, dzięki czemu guziki nie będą przeszkadzały podczas snu czy pościelowych igraszek.Do kompletu truskawkowych poszewek proponujemy także dwustronny ochraniacz.
Ochraniacz wypełniony jest grubą, antyalergiczną otuliną, która zabezpiecza maluszka przed urazami. Ochraniacz nie traci swoich właściwości w trakcie prania, gdyż dzięki wszyciu zamka na całej długości mamy możliwość usunięcia wypełnienia przed praniem i ponownego założenia już po upraniu. Większość ochraniaczy po praniu staje się wiotka i mało estetyczna. Nasz ochraniacz będzie służył maluszkowi przez długi czas.
Ochraniacz posiada troczki, które pozwalają zamocować go na szczebelkach. Jest ich aż 8 (na każdym łączeniu, na górze i na dole), dzięki czemu ochraniacz jest stabilnie przymocowany do łóżeczka i bardzo ładnie się prezentuje.
Wymiary ochraniacza to: 60/70/60, wysokość 37cm.Drogie mamy jeśli podoba się Wam nasze pierwsze dzieło to komentujcie. Każdy Wasz komentarz sprawi nam ogromną radość.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy:
lulajka.handmade@gmail.com

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zaglądajcie do nas już niedługo kolejne nasze dzieła. Podobno wraca zima, także temat cieplutkiej pościeli jak najbardziej na czasie :-)


Aha no i już niedługo zapraszamy na konkurs. Już powoli szyją się nagrody :-)
Pozdrawiamy,

Lulajkowe mamy :-*