Nie ma jak w brzuszku mamy :)

Kochani to, że nas tu mało, wcale nie oznacza, że nic nie robimy. Wręcz przeciwnie cały czas pracujemy. Oprócz realizacji Waszych zamówień, staramy się nieustannie poszerzać nasz asortyment.
Ostatnio długo pracowałyśmy nad stworzeniem kokona idealnego. Powstało kilka testowych aby wreszcie stworzyć ten idealny. Mamy nadzieję, że nam się to udało :)
Do czego służy kokon?
Ma kilka funkcji. Najważniejszą z nich jest zapewnienie maluszkowi poczucia bezpieczeństwa. Ograniczenie przestrzeni wokół maleństwa, której za duża ilość powoduje lęk, niepokój, strach. W brzuszku maluszek miał jej niewiele i do tego jest przyzwyczajony.
Kokon ogranicza tą nadmierną przestrzeń i sprawia, że maluszek czuje się znów jak w brzuszku u mamy <3
Niezwykle istotne jest to, że kokon może być użytkowany nie tylko w łóżeczku, ale i w wózku - na spacerze, w łóżku rodziców - wiemy jak bardzo maluszki lubią to miejsce ;) na wakacjach, w odwiedzinach u bliskich, na letnich piknikach, wszędzie gdzie tylko zechcemy <3
Dzięki ściankom maluszek może spokojnie przekręcać się na boczki, gdyż nie grozi mu upadek z kanapy czy uderzenie o barierki łóżeczka.

Kwestie techniczne:
- kokon ma około 85/55cm - na zewnątrz i 65/35 - wewnątrz.
Jako, że jest regulowany sznurkiem, wymiary te możemy sami dowolnie modyfikować - w zależności od wieku maluszka.
- jest dwustronny, co oznacza, że możemy użytkować go z wykorzystaniem dwóch stron i tym samy mamy dwie wersje kolorystyczne kokonu. Jest uszyty tak, że wystarczy przewrócić go na drugą stronę i mamy nowe zestawienie kolorystyczne. Co widać na zdjęciach poniżej.
- ma wyjmowany materacyk, usztywniony, dwustronny. Dzięki temu możemy częściej prać sam materacyk, a niekoniecznie cały kokon.
- spód, pod materacykiem również jest usztywniony, co daje większy komfort użytkowania.
- uszyty jest z bawełny, a wypełniony antyalergicznym wypełnieniem silikonowym, które nie traci swoich właściwości podczas prania.
- cały kokon możemy prać w temperaturze max 30 stopni.
- przeznaczony jest dla maluszków od narodzin do około 6/7 miesiąca życia, a po odwiązaniu sznureczków nawet do roku.

Tak więc Kochani zobaczcie sami efekt naszych prac.

Jeden taki kokon będziemy chciały Wam podarować do przetestowania. Tak więc bardzo prosimy o zgłaszanie się mailowo mam, które są w ciąży i w najbliższym czasie mają termin porodu, lub tych które właśnie mamami zostały. Jeśli piszecie blogi, prowadzicie konta na Ig lub Fb lub po prostu lubicie robić zdjęcia - podeślijcie nam je. Zależy nam na rzetelnej opinii i zdjęciach z użytkowania.
Wszystko, co tworzymy ma służyć Wam drogie mamy i Waszym maluszkom dlatego Wasza opinia jest dla niezwykle istotna.

Czekamy na zgłoszenia i pozdrawiamy Was gorąco,
LuLajkowe Mamy :*