Powiało wiosną...

Minęło kilka dni... W zasadzie prawie się nie widziałyśmy :( Kiedy O wreszcie wyzdrowiał to H dostała kataru. I tak to z naszymi maluszkami bywa. W zasadzie wszystko robią razem. Ząbkują, uczą się raczkować, mówić, nawet pory drzemek mają podobne. Ale chorują na zmianę. O walczył z gardełkiem, a H teraz walczy z katarem. Jedno jest pewne lepiej nie planować...Jednak mimo tego kolejna pościel jest już gotowa. Od samego początku nie mogłyśmy się doczekać efektu końcowego. Ale warto było czekać. Powiało wiosną.... Jest pięknie, zielono, sówkowo :)  Pora odliczać dni do wiosny...

No i nadleciały nasze ukochane Sówki na dobranoc:) Nie da się w nich nie zakochać.


Komplet Sówki na dobranoc składa się z poszewki na kołdrę 120/90 i  poszewki na poduszkę 40/60.
 Pościel wykonana jest z wysokogatunkowej bawełny, która jest bardzo przyjemna w dotyku. Na przedniej stronie kolorowe sówki łączą się z zielonymi groszkami i wykończone są czekoladową lamówką. Spodnia strona to pastelowe, beżowe groszki.  Poszewki zamykane są na zakładkę. Eliminuje to problem psujących się w praniu zamków czy uwierających guzików.

Do kompletu poszewek proponujemy też ochraniacz. Tym razem na całe łóżeczko (360/40, czyli 6x60 i 40). Ochraniacz posiada antyalergiczne, silikonowe wypełnienie, które można wyjąć do prania. Zakończony jest zamkiem na całej długości. Takie rozwiązanie gwarantuje, że będzie on służył przez długi czas i nieodkształci się po wielu praniach.
Ochraniacz 360 jest doskonałym rozwiązaniem dla starszych dzieci, które często podczas snu wkładką nóżki lub między szczebelki. H bardzo często wybudzała się kiedy chciała zmienić pozycję a nóżka blokowała się w szczebelkach. Teraz nie mamy już z tym problemu. Dlatego polecamy ochraniacz 360.
Ochraniacz posiada aż 14 troczków do zawiązania, na każdym przeszyciu, na górze i na dole, dzięki czemu bardzo stabilnie można przymocować go do szczebelków.


 O kolorystyce nie musimy chyba nic pisać. Pięknie, świeżo, kolorowo...

Pozostaje tylko życzyć słodkich snów:) 
Drogie mamy jeśli podobają się Wam Sówki na dobranoc to komentujcie. Każdy Wasz komentarz sprawi nam ogromną radość.
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy:
lulajka.handmade@gmail.com
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.
Już powoli odliczamy dni do konkursu:)