W turkusowej bajce :)

Ostatnio na blogu byłyśmy jeszcze latem, a teraz mamy już jesień. Piękną, złotą, ciepłą i słoneczną. Taką naszą, prawdziwą, polską jesień. Jak zauważyłyśmy ta właśnie jesień motywuje nas i Was do zmian... Przede wszystkim w wystroju mieszkań, pokojów... U nas od poniedziałku rusza remont. Pokój Hani nabierze całkiem innych barw, co niebawem zaprezentujemy. Tata zajmie się malowaniem a mama z ciocią tworzeniem dodatków :) 

Ale mamy też ogromną przyjemność szyć i pomagać w tworzeniu wystroju pokoików Waszych maluszków. Sprawia nam to ogromną radość. Cudownie jest móc powiedzieć, że robi się to co się kocha, a my akurat możemy. Codzienny kontakt z tyloma wspaniałymi osobami, szycie tych wszystkich kolorowych skarbów a potem jeszcze radość, kiedy przysyłacie nam zdjęcia Waszych zadowolonych maluszków. Jesteśmy wtedy w siódmym niebie :)
 
Chcemy tych zdjęć więcej i więcej i w związku z tym planujemy konkurs. Jesteśmy na etapie uzgadniania szczegółów, zatem zabawa zacznie się już niebawem ;)

A póki co chwalimy się tymi zdjęciami, które zrobiłyśmy same. Zwróćcie proszę uwagę na prowizoryczne okno, które powstało nad Hankowym łóżeczkiem :) Nie miałam siły po raz kolejny zdejmować firan ;)
Miłego weekendu. 
Zostawiamy Was w turkusowym raju pewnej małej księżniczki :*
LM :)