Wyprawka z LuLajką - część I. Poduszka do karmienia i pościel do utulenia

Piękny, leniwy, refleksyjny i bardzo smaczny weekend... Szkoda, że już się kończy. 
Popsuta w czwartek maszyna i dopiero na poniedziałek umówiona jej naprawa, pozwoliły mi przypomnieć sobie czym jest wolny weekend :)
Upieczone po raz pierwszy (i na pewno nie ostatni) ciasto marchewkowe, które okazało się hitem tego weekendu i które na pewno na stałe zagości w naszym jadłospisie :) Leniwa niedziela spędzona razem z H i tatą na kanapie, z książkami, lalami, Mimi i Pepą.
A w porze drzemki rodziny, uzupełniony zdjęciami album H, ten z najważniejszymi chwilami jej życia... Dzięki niemu po raz kolejny odbyłam podróż sentymentalną. Zdjęcia z usg, informacja, że to będzie ona - wymarzona córeczka, przygotowywanie wyprawki, pierwsza wizyta w szkole rodzenia, poznanie LuLajkowej mamy, poród, pierwsze wspólne chwile, pierwszy spacer, pierwszy ząbek, pierwszy obiadek, pierwsze wakacje... Tyle cudownych chwil już za nami :) Tyle cudownych zdjęć, dzięki którym możemy do nich wracać...

U O weekend był bardziej pracowity. Ktoś w końcu musiał szyć, gdy ktoś inny miał wolne ;)  Bo dzięki mojej popsutej maszynie, inna maszyna miała więcej pracy.  Na szczęście po pracowitej sobocie przyszła pora na piękną, rodzinną niedzielę. Z babciami i dziadkami. Tak, przecież lada moment Ich  święto :) Szczęściarz z tego naszego O, że ma tu ich tak blisko, że może z nimi świętować...

Wracając do tematu wyprawki, jeszcze niedawno kompletowałyśmy swoje a już za chwilę będziemy świętować drugie urodziny H i O :)
 Na szczęście jest LuLajka i temat wyprawek pozostaje nam bardzo bliski, bo  kompletujemy je razem z Wami :) Tym razem prezentujemy Wam LuLajkową poduchę do karmienia i komplet pościeli do wózka.


Poduszka jest dwustronna, uszyta z wysokogatunkowej bawełny, wypełniona antyalergicznym wsadem. Wyprofilowana tak, aby ułatwić mamie karmienie i zapewnić komfort maluszkowi.


Komplet pościeli do wózka  również jest dwustronny, dzięki czemu mamy dwie różne pościele w jednej :)  Kiedy jeden motyw nam się znudzi do wyboru mamy drugi :)

Kołderka ma wymiar 70x100cm, natomiast poduszka 25x35cm. Materiał z którego uszyta jest pościel to prawdziwa, wysokogatunkowa bawełna. 

Już niebawem kolejna część projektu "Wyprawka z LuLajką".

Pozdrawiamy,
LuLajkowe mamy :)