W kołnierzyki i spódniczki małe damy ubieramy:)

LuLajkowe mamy przyrosły ostatnio do maszyn:) Szyły, szyły i szyły i chyba cały alfabet po pięć razy wyszyły. Majowa promocja z zawieszkami tak się Wam spodobała że większość wieczorów spędziłyśmy z Zosiami, Haniami, Polami, Julkami, Filipkami... :) Fajnie było!

A co robiły LuLajkowe mamy jak nie szyły? Korzystały z niewielu chwil ze słońcem... Projektowały, wymyślały, dyskutowały... I realizowały Wasze indywidualne zamówienia. 

Dziś, na świeżo, chciałyśmy pokazać Wam, jakie stroje stworzyłyśmy na specjalne zamówienie na turniej taneczny:) LuLajkowe mamy to już nie byle kto! To już prawdziwe projektantki:) Uszycie stroju dla tancerek to kolejny stopień wtajemniczenia... Jesteśmy z siebie bardzo dumne.

Zestawy powstały łącznie trzy. Pierwszy na zamówienie dla małej Zuzi w wydaniu miętowo-ecru, na niedzielne spacerki. Dwa kolejne dla małych tancerek Natalki i Wiktorii, które dzielnie reprezentowały w nich swoje przedszkole w turnieju tanecznym:)

Zestawy składają się ze spódniczki i kołnierzyka. Spódniczka, podobnie jak kołnierzyk może być obszyta lamówką.
Trzeba przyznać, że nasze gwiazdy bardzo dzielnie spisały się nie tylko w roli modelek, ale i tancerek. Medale z turnieju są:) Gratulujemy!

Pozdrawiamy,
LuLajkowe mamy:)